Miley
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miley

Njabolji 4um o Miley!!!
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 Ljubawni sms-owi

Go down 
2 posters
АуторПорука
**Miley** *A*D*M*I*N*
~*AdMiNiStRaToR*~
~*AdMiNiStRaToR*~
**Miley** *A*D*M*I*N*


Број порука : 177
Join date : 20.09.2008
Age : 29
Локација : Gde Miley tu i ja!!!

Ljubawni sms-owi Empty
ПорукаНаслов: Ljubawni sms-owi   Ljubawni sms-owi EmptySat Sep 20, 2008 1:11 pm

......
Назад на врх Go down
https://miley4ewer.forumsc.net
I_LoVe_MiLeY_
~*AdMiNiStRaToR*~
~*AdMiNiStRaToR*~
I_LoVe_MiLeY_


Број порука : 163
Join date : 20.09.2008
Age : 28
Локација : u NJEGOWOM zagrljaju

Ljubawni sms-owi Empty
ПорукаНаслов: Re: Ljubawni sms-owi   Ljubawni sms-owi EmptyMon Sep 22, 2008 5:05 am


Ti si svetlost u tami zivota, ti si u mojoj muzici jedina nota, ti si beskrajna tema za moje sne, ti si moj zivot i moje sve!



849. Andjele, sklopi okice i u tami noci pronadji svetlo mesecine da ti obasja snove i u njih dovede one zbog kojih se vredi sutra buditi!


848. Oprosti mojim ocima sto jure za pogledom tvojim, oprosti mojim usnama sto zele da se slade poljupcima tvojim i posljednje sto te molim, oprosti mi sto te volim.


847. Moje te oci traze, moje te ruke mole, moje ti usne sapcu da te jako vole...


846. Da ljubav svoju suzama ti moram dokazati, ja plakao bih dan i noc, ali suze svoje nikad isplakao nebi jer te volim kao bolesnik svoj posljednji dan.


845. Zelim biti dio tvog zivota, tvojih zelja i snova... Voli me jednostavno, samo dodirom, jednim poljupcem... Samo misli na mene... Neka me tvoje misli dotaknu...


844. Svitanja bez tebe puna su praznine, kad oblaci pisu tvoje ime... A u kasnu noc kad grad utone u san ja cu samo zbog tebe cekati novi dan.


843. Vrati me u zivot, oprosti mi grijehe... Poljubi me, daj mi utjehe... Zagrli me, reci "mili"... Podsjeti me sto smo bili...


842. Neka ti carobni veo divnih snova uljepsa noc kad u mekani krevet odlucis poc. Bogovi neka cuvaju andjela mog dok mu saljem poljubac iz srca svog.


841. Na pijesku napisah tvoje ime ali ga obrisa vjetar ludi. Na stablu ga urezah ali ga posjekose zli ljudi. Tad ga urezah u srce svoje gdje ce zauvijek ostati moje.


840. Zvijezde mogu pasti, sunce moze nestati, ali te voljeti necu prestati. Mogu pasti planine i stati rijeke ali ce te moje srce voljeti u vijeke.


839. Da se sva more mora svijeta razbiju u kapi, koliko bi ih bilo? Da se sve zvijezde svemira zbroje, koliko bi ih bilo? Ne znam, ali mojih poljubaca bi bilo vise.


838. Ti si jos tu, na usnama sto gore. Ti si jos tu, gdje je srce moje. Ti si jos tu, iako nisi kraj mene.


837. Baci casu visoko, past ce na tlo. Baci kamen u vodu, dodirnut ce dno. Baci granu u vatru, izgorjet ce sva. Baci mene od sebe, umrijet cu ja.


836. Dodirni me ko meka pahulja, zagrli ko meka kosulja. Izbrisi trag mojih nemira - umrijet cu bez tvog dodira.


835. Ti si samo kap u moru, ali bez tebe more ne postoji.


834. Zaista to je carolija kad osmijeh tvoj me doziva u sutone i svitanja,to je moja utjeha! Doista bit cu tvoj hram sa 1000 svijeca da te griju dok si sam.


833. Ti imas nesto lijepo, sarmantno, uzviseno, jedinstveno, nesto sto drugi nemaju i ne mogu imati, ti imas MENE!!


832. Sjeti se da imas nesto vrednije od zlata,od neba i zemlje, nesto ljepse od ljubavi i sladje od cokolade, sjeti se da imas pravog prijatelja MENE!!


831. I da mi daju svet da uzmem sebi, da me ucine jacom od boga, ni sekundu razmisljala ne bi uzela bi tebe umesto toga!!!!!


830. Kad se glegam u ogledalo vidim TEBE, kada lutam ulicama vidim nekog ko lici na TEBE, kad sam s nekim mislim na TEBE, sad vidis VOLIM SAMO TEBE.


828. Mislim na tebe, zelim samo tebe, hocu samo tebe,ne mogu bez tebe, venem bez tebe, gladujem bez tebe, volim samo tebe! Sta tu ja mogu?! Ne moze mi niko nista!!!


827. Sve sto imam jesi ti,ne mogu te napustiti, s tobom cu zauvijek biti i samo cu tebe voljeti!


826. Kad more zavlada kopnom, kad u pustinji padne snijeg, kad se ledenjaci otope, kad usred noci zasja sunce; NI TAD TE NECU PRESTAT VOLJETI!!


825. Opasna si kao droga al VOLIM TE više od Boga!!!


824. Ja nevolim vino, al pijem zbog tebe, ja nevolim plesat al plešem zbog tebe, ja nevolim drugu jer VOLIM TEBE...


823. Kad se sjetim Tebe u hladnim nocima bol mi na dusi pociva, srce me zaboli jer te ono još LUDO VOLI!!!


822. Tisi razlog što postojim, tisi razlog štosam tu, time držiš iznad vode, tisi mir na jastuku, ti me gasiš kada gorim, kadmi dade da se predam ti si razlog što se nedam.


821. Anche la luna sa il tuo nome. Anche il vento che passa da fronti miei occhi. E l'anima dell amore tutto questo. So ce hai il futuro, il tuo bacio dica cosi...


820. Volim osmjeh na tvom licu, volim tvoja oka dva, volim usne željne poljubaca, ustvari samo tebe volim ja!!


819. ...kad jednom shvatis da sam samo san-neces me ni sanjati...kad shvatis da sam zvijezda-neces me dotaknuti...kad osjetis da sam bol-preboljet ces me!


818. Kazu da je poljubac najlepsi susret na svetu, hajde da se nadjemo!


817. Nije mi zao sto me lazes,zao mi je sto mislis da ti verujem!!!!


816. Spavaj kao da ne postoji sjutra kao da nema jutra spavaj i snivaj slatke snove i sanjaj me noci ove!!!!!


815. 1 decembar je dan protiv side i protice pod slaganjem ja volim zivot.......a ti??


814. Da je zrno pijeska mjerna jedinica za ljubav ni sve pustinje svijeta ne bih dokazale koliko te volim!!!!


813. Svidaju mi se tvoje usne. Samo toliko da znaš, ali još više bi mi se svidio tvoj poljubac koji nikako da mi daš.


812. Nikad nikom nemoj reci tajnu koja te boli, nikad nemoj nikom reci kog ti srce voli, jer ljudi su zli dirnu ce ti ranu koja te boli, uzece ono sto ti srce voli.


811. Kad saznas za LjUBAV znaces SRECA sta je, odakle dolazi i koliko traje. Kad saznas za LjUBAV znaces i za boli, jer najteze rani onaj ko te VOLI.


810. Kad srce oseti ljubav i ludo zavoli,ta ljubav ponekad jako zaboli al moje srce nece nikad prestati tebe da voli, ma koliko da BOLI nek BOLI-i dalje te voli......


809. Trazim te u oblacima nasih snova medju zvijezdama i mislim mozda ces doci? Vecno cu te traziti-sudbine se ne bojim jer ti ces zauvjek ostati u snovima mojim!!!
Назад на врх Go down
http://ashley-princess.forumotion.net
????
Гост




Ljubawni sms-owi Empty
ПорукаНаслов: Re: Ljubawni sms-owi   Ljubawni sms-owi EmptyTue Sep 23, 2008 8:38 am

Sa tobom je otisao deo mog srca,a drugi deo bez tog nemoze da kuca.Sada trazim tebe i deo srca moga.Ne vidim nikog,pa ni sebe,treba mi deo srca tvoga.Vrati se,dodji i srce mi vrati,pojavi se u zivot me povrati.Sada mi trebas dusu da mi predas,da zauvek budes tu...U MOM SRCU...

HEJ TI MALI SLATKI STVORE ZNAS LI KOME KRADES SNOVE,KO TI PORUKE PISE,KO TE VOLI NAJ VISE,KOME JE DO TEBE STALO,KOME?E PA RAZMISLI MALO

AKO ME NEKADA PITASH KOGA VISHE VOLIM TEBE ILI ZIVOT: JA CU RECI ZIVOT,A TI CESH SE NALJUTITI I OTICI I NIKADA NICESH SAZNATI DA SI TI MOJ ZIVOT

osecam tvoje ruke na sebi prstima vestim magiju stvaras,znam da ti verovati ja smela ne bih kockam se s tobom a znam da varas.pod tvojom rukom i vreme staje,talas toplote krece duz tela.mada,ce ovo kratko da traje,da trazim vise znam ne bih smela.magicnom kretnjom budis mi cula.osecam kako vladas mi telom.ono ti daje s njim da se igras,bas kao vajar sa svojim delom......
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ljubawni sms-owi Empty
ПорукаНаслов: Re: Ljubawni sms-owi   Ljubawni sms-owi Empty

Назад на врх Go down
 
Ljubawni sms-owi
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» **Ljubawni problemi**

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Miley :: Swe i swashta!!! :: ***Ljubaw***-
Скочи на: